تقلب!

بسم الله

رییسجمهور: من با کودک ۵ ساله هم که نامه نوشته بود گفت‌وگو کردم. با دانش‌آموز سال سوم دبستان که از دید خود ۱۰ طرح برای آلودگی، ترافیک و مسکن داده بود ۲۰ دقیقه حرف زدم. چرا می‌گویید دولت مشورت نمی‌کند؟
بنده همین‌جا از رئیس جمهور محترم به خاطر اینکه با یک کودک ۵ ساله برای اداره امور کشور به مشورت نشسته است، کمال تشکر را دارم. امیدوارم یک روزی بشود که ایشان با نوزادان ۵ ماهه هم بتوانند مشورتی داشته باشند..

دیروز امتحان تجدیدی‌های شهریور رو برگزار کردیم.. دانش آموزایی دارن قبول میشن که نمیدونن تو دستشون چند تا انشگت دارن.. بچه‌ها عادت کردن به تقلب. به یکی از بچه‌ها سر جلسه امتحان میگم:

* این چیه روی سینه‌ات آویزون کردی؟
” آقا این زنجیر رو میگین؟ رویش نوشته خدا..
* بچه جان.. خودم دارم میبینم چی نوشته… میدونی خدا یعنی چی؟ همین الان داره نگاهت میکنه.. چرا تقلب میکنی؟

صاف صاف تو چشم آدم نگاه میکنه و میخنده.. این برگه رو حالا از زیر دستش بگیر و از امتحان پرتش کن بیرون.. آخرش که چی؟ فکر میکنی که درست میشه؟ فکر میکنی که با خدا میشه؟.

10 پاسخ
  1. khaales
    khaales گفته:

    در حوادث اخیر وقتی از جلوی دانشگاه امیرکبیر یا تهران رد می شدم و می دیدم که دارند شعار می دن و می گن که تقلب شده در انتخابات توی دلم بهشون فحش های رکیکی می دادم و بعد اضافه می کردم: «شماها دیگه سه نقطه ی اضافی نخورین لطفا. چهار سال تمام بین تون بودم و می دونم که از همه متقلب تر شماهایین و اگه تقلب نباشه عمرا خیلی هاتون یک واحد رو هم نمی تونید عین آدم پاس کنید. شما که خودتون اینید دیگه زر زر نکنید!» البت چون این حرفا رو تو دلم می زدم عیب نداشت 🙂

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *