تقلب!

بسم الله

رییسجمهور: من با کودک ۵ ساله هم که نامه نوشته بود گفت‌وگو کردم. با دانش‌آموز سال سوم دبستان که از دید خود ۱۰ طرح برای آلودگی، ترافیک و مسکن داده بود ۲۰ دقیقه حرف زدم. چرا می‌گویید دولت مشورت نمی‌کند؟
بنده همین‌جا از رئیس جمهور محترم به خاطر اینکه با یک کودک ۵ ساله برای اداره امور کشور به مشورت نشسته است، کمال تشکر را دارم. امیدوارم یک روزی بشود که ایشان با نوزادان ۵ ماهه هم بتوانند مشورتی داشته باشند..

دیروز امتحان تجدیدی‌های شهریور رو برگزار کردیم.. دانش آموزایی دارن قبول میشن که نمیدونن تو دستشون چند تا انشگت دارن.. بچه‌ها عادت کردن به تقلب. به یکی از بچه‌ها سر جلسه امتحان میگم:

* این چیه روی سینه‌ات آویزون کردی؟
” آقا این زنجیر رو میگین؟ رویش نوشته خدا..
* بچه جان.. خودم دارم میبینم چی نوشته… میدونی خدا یعنی چی؟ همین الان داره نگاهت میکنه.. چرا تقلب میکنی؟

صاف صاف تو چشم آدم نگاه میکنه و میخنده.. این برگه رو حالا از زیر دستش بگیر و از امتحان پرتش کن بیرون.. آخرش که چی؟ فکر میکنی که درست میشه؟ فکر میکنی که با خدا میشه؟.

بیست و پنج تمام…

بسم الله

کلا افراط و تفریط از مقولاتی است که موجب حال به هم زدگی انسان می‌شود(عجب اصطلاحی شد)

از چند ماه قبل از انتخابات، وقتی وارد وب‌سایت خبرگزاری ایسنا می‌شدیم، با یک خبر از احمدی نژاد و یک عکس از وی، به عنوان خبر اصلی مواجه می‌شدیم. این آخری‌ها کلا آلرژی گرفته بودم نسبت به صفحه اول ایسنا. الان که انتخابات تمام شده و خیال همه از نتیجه انتخابات راحت شده، سیاست این خبرگزاری  هم برگشته به زمان‌های دورتر از انتخابات؛ این یک نمونه کوچک بود از…

ببینید چقدر این سفر حج عمره برای دولت درآمد داره که تو این شرایط اصلا حاضر نمیشه اون رو تعطیل کنه. آنفولانزای خوکی که به کنار؛ این همه زائر ایرانی تو عربستان افتادن زندان. اونوقت دولت ایران جرأت نداره سفیر عربستان رو احضار کنه.. وقتی هم که من میام اینجا فحش می‌کشم به این عرب‌های حروم لقمه، بعضی‌ها به غیرتشون بر میخوره و جانبداری می‌کنن از اون فلان فلان شده‌ها.. سیاست خارجی مقتدر آقایون رو هم دیدیم..

بیست و پنج سال تمام…