مراسم اربعین

بسم الله

طبق برنامه سالهای گذشته، برنامه عزاداری اربعین شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، چهارشنبه شب، در منزل دوست عزیزمان علی طهاری برگزار می‌شود. از کلیه عزیزان برای شرکت در این برنامه، دعوت به عمل می‌آید.

زمان: چهارشنبه ۸/۱۲/۱۳۸۶ همزمان با اذان مغرب

آدرس: میدان آزادی – جاده مخصوص کرج – نرسیده به شهرک اکباتان – کوی بیمه ۵ (کوی شهید عموییان) – کوچه کوروش – پلاک۲

arbaeen86.jpg

فرش ایرانی

 

بسم الله

یکی از محصولات منحصر به فرد کشور ما فرش است. فرش ایرانی را در تمام دنیا به خوبی می‌شناسند؛ و حتی بعضی از کشورها به خاطر اینکه بتوانند فرش‌های تولیدی خود را به فروش برسانند، از اسم فرش ایرانی استفاده می‌کنند.

farsh.jpg

با رضا به دیدن فیلم “فرش ایرانی” رفتیم که در سینما فرهنگ اکران می‌شود. این فیلم مستند، از پانزده فیلم کوتاه تشکیل شده که هر کدام از آنها، توسط یکی از کارگردانهای معروف کشور ساخته شده است.

بعد از دیدن فیلم به این نتیجه رسیدم که یا من چیزی از هنر سینما و سبک‌های جدید فیلم سازی سر در نمی‌آورم، یا اینکه این پانزده فیلم تماما ضعیف ساخته شده‌اند.

یعنی بعد از این همه سال، کارگردانان تراز اول کشور جمع شوند و در نهایت این مجموعه بی‌ارزش را درباره فرش ایران بسازند، جای شرم دارد…

نوید حسنی

بسم الله

به فاصله یک هفته، بامداد امروز دوباره رفتم به فرودگاه امام خمینی. اینبار برای خداحافظی از نوید…

navidhasani-1.jpg

تا موقعی که از قسمت کنترل عبور نکرده بود، باور نمی‌کردم که این پسر واقعا مسافر است. از بس که همیشه برای ما خالی بندی می‌کرد. اون هم کجا؛ استرالیا…. رفت که از اونجا فوق لیسانس بگیره.

موقع رفتن، قرآن را برایش باز کردم. آیات ابتدایی سوره روم آمد.. ان‌شاءالله بتواند بر مشکلاتش غلبه کند..

navidhasani-2.jpg

این هم یک عکس از شام آخر..

navidhasani-3.jpg

۲۲بهمن

بسم الله

22bahman-1.jpg

راز ماندگاری یک حکومت حمایت مردمی است و به همین دلیل، تمامی حکومت‌ها به دنبال این هستند که مقبولیت خود را در جامعه بالا نشان دهند.

راهپیمایی بیست و دو بهمن در کشور ما، یک ابزار تبلیغاتی است برای نشان دادن این حمایت به کشورهای دنیا. جدا نمونه این حرکت در تمام دنیا بی‌نظیر است و اکثر حکومت‌های دنیا به دنبال چنین حمایتی از طرف مردم خود هستند که به هیچ عنوان نمی‌توانند به آن دست پیدا کنند.

مردم ایران، مردمانی بسیار عجیبند. ای کاش قدر این ملت را بدانند.

22bahman-2.jpg

محمد سلمان خاکسار

بسم الله

محمد سلمان خاکسار ، از دوستان دوره ۲۲ دبیرستان مفید امروز صبح تهران را به مقصد آلمان ترک کرد. لیسانس را از دانشگاه تهران گرفت و از این به بعد برای ادامه تحصیل، چند سالی را در آن کشور زندگی خواهد کرد. رفیقی دوست داشتنی با قلبی صاف و ساده.  خداوند پشت و پناهش باشد…

khaksar-1.jpg

 

khaksar-2.jpg

 

khaksar-3.jpg