شعار احمدی نژاد

بسم الله

دولت حاج محمود احمدی‌نژاد در آستانه یک ساله شدن است. اگر یادتان باشد ، یکی از شعارهای دکتر این بود که بعد از یک سال مدیران ضعیف را عوض خواهد کرد. اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم ، حداقل چهار تا از وزیران را به طور حتم باید عوض کند.

تو این شرایط این کار شجاعت خاصی می‌خواهد. منتظر می‌شویم که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه؟ من بعید می‌دانم…

kabine.jpg

مرگ

آخر داستان :‌مرگ

چرا باید اینقدر خودمون رو مشغول این کارهای دنیا بکنیم؟

آخرش رو تخت غسال‌خانه این بدنی که همه کار از دستش بر می‌اومده رو ، این ور و اون ور می‌کنن و چهار تا سطل آب روش می‌ریزن و کفن پیچش می‌کنن.

آقای مهندسی که به فکر این بوده که خط اطوی شلوارش خراب نشه و گوشی موبایلش فلان مدل باشه ، آخر داستان بدن عریان خودش رو هم نمی‌تونه از دید دیگران دور کنه…

یه روزی می‌رسه که فرصتمون تموم می‌شه ، چی تو این کوله پشتی بار کردیم خدا می‌دونه.

حرف آخر : فقط باید خوب بندگی کنیم…

jenaze2.jpg

و حالا ایران

بسم الله

شنیده‌ها حاکی از آن است که این جورج بوش احمق گفته است که ما دیگر با لبنان و حزب‌الله کاری نداریم . ما دیگر با حزب‌الله جنگ نداریم. مشکل اصلی ایران است. ما ایران را از بین می‌بریم. حزب‌الله خود به خود از بین می‌رود. و به همین خاطر قرار است که در تاریخ ۹ شهریور آمریکا ایران را بزند ( به بهانه انرژی هسته‌ای ) . و باز هم شنیده‌ها حاکی از آن است که این‌بار قضیه واقعا جدی است و افکار عمومی جهان این‌بار آمادگی چنین جنگی را دارند. مگر اینکه ایران از مواضع خود کمی عقب‌نشینی کند ، یعنی ۹ شهریور نقطه ماکسیممی برای ایران و نقطه مینیممی برای دیگر قدرت‌ها باشد. به این نکته هم باید توجه کرد که عربستان و مصر و اردن در حال آماده‌سازی طرحی برای صلح با اسرائیل هستند.

حرف آخر : آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

�بعث

CBS

بسم الله

بابا باریکلا حاج محمود. روحم جلا پیدا کرد. امشب تلویزیون از شبکه یک مصاحبه دکتر محمود احمدی نژاد ، با شبکه سی بی اس آمریکا را پخش کرد.

وقتی قیافه این خبرنگار پیر یهودی رو که می‌دیدم کم می‌آره و به پت پت کردن می‌افته ، انگار دنیا رو بهم می‌دادن. کاملا مشخص بود که اومده ایران ، چند تا سؤال دهن پر کن و خبرساز بپرسه و ببره اونجا پخش کنه و هزار تا حرف و حدیث دیگه…

ولی وقتی اون سؤال‌های مسخره رو ، دکتر با اون ظرافت و لحن زیرکانه و باحالش و با اون خنده ملیحش جواب می‌داد و دست و پای اون خبرنگاره به لرزه می‌افتاد ، پرواز می‌کردم…

البته خودمونیم . یه جاهایی دکتر زیرآبی رفت که باید هم می‌رفت…

دل و جرأت می‌خواد این مصاحبه رو به طور کامل پخش کردن. البته من که می‌دونم آخرش می‌روند نصف مصاحبه رو سانسور می‌کنند و رو جاهایی که می‌خواهند مانور می‌دهند. ولی….

حاج محمود رو عشق است.

قطعنامه

بسم الله

امروز تلویزیون از صبح داره خودشو خفه می‌کنه که چی؟ که حزب الله پیروز شد و اسرائیل مغلوب.

حزب الله پیروز شد؟؟؟؟؟

می‌شه یکی به من توضیح بده که چرا حزب‌الله پیروز شد؟ چرا اینقدر خودمون رو باید گول بزنیم؟ اسرائیل بیش از یک ماه ، یک کشور را نابود کرد. بیش از ۲۰ کیلومتر در خاک لبنان نفوذ کرد. این همه کودک و جوان و زن و مرد را کشت. قانا رو که یادتون نرفته؟

دنیا ازش حمایت کرد. اعراب ازش حمایت کردند. ( منظورم دولتمردان هستند ) در نهایت هم یک قطعنامه‌ای را شورای امنیت به نفع اسرائیل تصویب کرد که خود اسرائیلی‌ها هم خوابش را نمی‌دیدند. حزب الله و دولت لبنان هم از روی اجبار قطعنامه را قبول کردند.

با این قطعنامه ، حزب الله متجاوز جنگی شناخته شد. با این قطعنامه ، حزب الله خلع سلاح شد. با این قطعنامه ، جنوب لبنان به دست ارتش لبنان سپرده شد. با این قطعنامه ، حزب الله نابود شد. با این قطعنامه ، حزب الله مرد….

و ما هم از صبح تا شب تو تلویزیون سرود و ترانه پخش کنیم و جشن بگیریم. البته کار دیگه‌ای هم بلد نیستیم بکنیم. دوست دارم بدونم که خود لبنانی‌ها اینجوری خوشحالی می‌کنند یا نه. واقعا بی‌غیرتیم . واقعا بی‌غیرتیم…

تمام شد…

 

بسم الله

نمی‌دانم چه می‌خواهم بگویم     زبانم در دهان باز بسته‌است

اعتکاف امسال هم تمام شد. و باز هم شب ۱۶ رجب ، با بغض در گلو ، میدان انقلاب را پیاده دور زدم و رفتم خانه. هر سال که اعتکاف تمام می‌شود ، فکر می‌کنم که دیگه پیغمبر روزگار شدم و کارم از تمام اطرافیانم درست‌تره. نمی‌دانم که چرا مدتی که می‌گذره ، بوی گند خودم خفم می‌کنه . البته نه اینکه نمی‌دانم. خوب هم می‌دانم.

الان هم که دارم این حرف‌ها رو می‌زنم ، شاید فکر کنید که تو جوّم. شاید هم همین‌جوری باشه…

اعتکاف

بسم الله

قراره که امروز حاج آقای کلانتری را بیاورند دانشگاه و به عنوان نماینده جدید نهاد رهبری در دانشگاه تهران به هیئت رئیسه دانشگاه معرفی کنند. البته این جلسه غیر رسمی است و قرار نیست اتفاق خاصی بیافتد. قرار است اون طومار و نامه‌ای که در پست قبل درباره آ‌ن صحبت کردم ، امروز برسد به دست آقای خامنه‌ای. خیلی‌ها کماکان امیدوارند که این اتفاق نیافتد و حاج آقای ابوترابی در پست خود بماند و از خدا می‌خواهم که چنین شود.

ایّام‌البیض هم شروع شد. ۳ روزی که خیلی کارها می‌توان در آن انجام داد. خیلی‌ها بار خودشان را در این ۳ روز می‌بندند. امسال ، سال چهارمی است که در مراسم اعتکاف دانشگاه تهران می‌خواهم شرکت کنم. خیلی حرف‌ها دارم بزنم. البته به خود خدا ، نه به بقیه.

حرف آخر: این الرجبیون

نهاد رهبری در دانشگاه تهران

بسم الله

از تأخیر پیش آمده عذرخواهی می‌کنم. اعتبار این سایت ما تمام شده بود و چند روزی قابل استفاده نبود که بعد از کلی پیگیری و نذر و نیاز بالاخره اطلاعات بازگردانده شد و سایت هم یک سال دیگر تمدید شد. البته بخش وبلاگ هنوز یک ساله نشده.

تیم قدرتمند هندبال دانشگاه تهران ، که امید زیادی به قهرمانی در المپیاد ورزشی دانشجویی کشور داشت، بعد از برگزاری ۲ بازی در مرحله گروهی و با ناجوانمردی حریفان ،‌از دور مسابقات حذف شد. ما رو بگو که می‌خواستیم برای بازی فینال و تشویق بچه‌ها خودمان را به کرمان برسانیم…

 

حاج سید حسن ابوترابی ، نماینده فعلی نهاد رهبری در دانشگاه تهران را به خاطر بازی‌های سیاسی و به بهانه‌های بیهوده ، قرار است با حکم حاج آقای محمدیان ،‌نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ، برکنار کنند. فعلا که یک طومار را خطاب به رهبر انقلاب دانشجویان امضاء کرده‌اند و اساتید هم نامه‌ای را خطاب به معظم له آماده کرده‌اند. امیدوارم این طومار و همچنین نامه اساتید به رهبر انقلاب اثر کند و با دستور ایشان ، این بازی متوقف شود. وگرنه……   ( اینجا و اینجا را بخوانید )

خدایا ، مسلمان‌ها ‌بی بخارند. بی غیرتند. ترسو هستند. به دنبال منافع خودشان هستند. اینها که کاری نمی کنند.خودت یه کاری بکن. آخه چرا این همه به این صهیونیست‌ها قدرت داده‌ای. چرا ،‌ چرا ، چرا …. البته حکمتش را خودت می‌دانی.

حرف آخر : اللهم عجل لولیک الفرج