بسم الله

قراره که امروز حاج آقای کلانتری را بیاورند دانشگاه و به عنوان نماینده جدید نهاد رهبری در دانشگاه تهران به هیئت رئیسه دانشگاه معرفی کنند. البته این جلسه غیر رسمی است و قرار نیست اتفاق خاصی بیافتد. قرار است اون طومار و نامه‌ای که در پست قبل درباره آ‌ن صحبت کردم ، امروز برسد به دست آقای خامنه‌ای. خیلی‌ها کماکان امیدوارند که این اتفاق نیافتد و حاج آقای ابوترابی در پست خود بماند و از خدا می‌خواهم که چنین شود.

ایّام‌البیض هم شروع شد. ۳ روزی که خیلی کارها می‌توان در آن انجام داد. خیلی‌ها بار خودشان را در این ۳ روز می‌بندند. امسال ، سال چهارمی است که در مراسم اعتکاف دانشگاه تهران می‌خواهم شرکت کنم. خیلی حرف‌ها دارم بزنم. البته به خود خدا ، نه به بقیه.

حرف آخر: این الرجبیون


Notice: link_pages is deprecated since version 2.1.0! Use wp_link_pages() instead. in /home/webmath/public_html/shahne.com/weblog/wp-includes/functions.php on line 3888

۹نظر

 1. این تبعیض که می گویند شاخ و دم که ندارد! حالا ما هیچی که سال اولمان بود و راهمان ندادند! اما این رفیق شفیق که بچه ی دانشگاه تهران هم بود و خودش را هم کشت ولی چون سال دومی بود که می خواست شرکت کند راهش ندادند! آن وقت آقایون ۴ سال…!!!

  dj

 2. توفیق است و درک معنویات…!!!

  dj

 3. در هر حال ما رو فراموش نکنید
  قسمته آقا
  این حرفا رو نداریم
  آره همش قسمته

  آدل هوگو

 4. اگر کسی رو راه ندادن بیاد مسجد محل ما جا داره!!

  رضا

 5. در جواب dj :من نمی دونم این خانوم ها چرا اینقدر برای این برنامه ها پایه اند. خودمونو خفه می کنیم که آقایون تو رو خدا پاشین بیاین و خانوما تو رو خدا نیاین…

  كاظم

 6. خیره
  انشاالله

  احسان

 7. سلام. دارم میرم جهادی. حلالم کن.
  یا علی

  محمد امین

 8. حیف که از اوناش نیستم که بگم: کوفتت بشه!
  تازه! اصلاً تو چی کاره بیدی؟‍ باید رفت سر و ته اون آقای حامد سلیمی رو هم آورد!!
  (توضیح: من همون رفیق شفیقی هستم که راهم ندادن.)

  من.

 9. زیارت رئیس جمهور قبول

  يه معلم

نظر دهيد