بسم الله

اینکه اینجا چیزی نوشته نمیشه، به این معنی نیست که من هنوز از سفر حج بر نگشته‌ام. چرا… برگشته‌ام. ولی دستم به نوشتن نمیره. اعصاب نمونده برامون. اضطراب و نگرانی از آینده پیش روی کشور و جامعه، حس و حال این روزهای من و خیلی از دوستان است. بی خردی و بی فکری بعضی از سیاستمداران و مسئولین کشور باعث به وجود آمدن این بحران شده است.

فرایندی در حال طی شدن است که بی تقوایی را در رفتارهای بسیاری از آدم‌ها، نهادینه کرده است. این بی تقوایی در رفتارهای خیلی‌ها، محسوس است. از جمع فامیل و دوستان چندین و چند ساله گرفته، تا مسئولین بلند پایه مملکت. از بالا بگیر، بیار تا پایین؛…همه مردم رو به جون هم انداختند.

رفاقت‌هایی در معرض خطر قرار گرفته که قیمت و ارزش بسیار بالایی داره. رفاقت کسانی که از دوران کودکی و نوجوانی با هم بزرگ شده‌اند، زمانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده بودند..

از دور که به این اتفاقات نگاه میکنم، خیلی تأسف میخورم.


Notice: link_pages is deprecated since version 2.1.0! Use wp_link_pages() instead. in /home/webmath/public_html/shahne.com/weblog/wp-includes/functions.php on line 3888

۱۰نظر

 1. سلام
  موافقم
  این نیز بگذرد
  زیارتتان هم قبول

  مجتبی

 2. che ahange zibayi injas

  :)

 3. سلام،
  شما پیشتر باید به علت فکر کنی تا معلول

  حمیدرضا

 4. فک نکنم بعد از این اوضاع به‌تر بشه البته از حیث این بی‌تقوایی‌ها

  مترسک

 5. سلام حاجی به معنای واقعی کلمه!
  بیا بیا جلو. بیا یه کم نزدیکتر شاید دیگه تاسف نخوری!

  khaales

 6. روانشناسا میگن گاهی آخرین رفتار و برخورد کسی که سالها باهاش رفاقت داشتی تصوریر ذهنیت رو به کل از اون آدم به هم میزنه و دیگه نمی تونی مثل سابق باهاش باشی در صورتیکه این اشتباهه و باید همه ی رفتارها ی قبلی اون رو هم در نظر بگیری..الآن تضادهای فکری بعضی از دوستام مشخص تر شده به خاطر جو موجود..و این باعث اختلاف بینشون شده، با خودم میگم اینا این همه سال دوستی قبل این برخوردها و آشکار شدن تضادها رو نمی بینین؟!که این طور میزنن زیر همه چی..باید جنبه ی احترام به و همزیستی با مخالف پیدا کنیم(البته بعد اینکه رهبرانمون پیدا کردن احتمالا”!)
  چون این روزا درگیر مسأله ی مشابهیم خواستم نظرمو بگم
  باتشکر

  someone

 7. سلام حاج کاظم گل
  خوبی؟
  من هم به شدت نگرانم، ولی ان شاءالله حل خواهد شد، فکر کنم رفاقت هامون مستحکم تر از این حرف هاست، التماس دعا دارم.
  یا علی

  علی

 8. آقا زیارت قبول!

  صالح

 9. هنوز هم دستتون به نوشتن نمی‌ره؟

  مترسک

 10. http://www.youtube.com/watch?v=CvqQXxgk7T8
  به این کلیپ و سرود نگاه کن و گوش کن کمی ذهنت باز می شه

  زرتشت

نظر دهيد