بسم الله

ارادتمند تمام دوستان و آشنایان و سایر بستگان…

دلیل غیبت این چند وقت مشکل فنی است که برای ابزار آلات ارتباطی ما پیش آمده و در حقیقت رایانه ما مادرش را از دست داده است و در حال حاضر ما بدون رایانه به سر میبریم و منتظریم برادر کاظم مرتضوی اقدامات لازم را مبذول فرمایند..

سه تبریک ویژه برای سه دوست قدیمی.. حسین دشت بزرگی و هادی قربانی و محمد کربلایی.. دلیلش هم که معلومه.. مبارکشون باشه..

حدود یک ماه دیگه امتحانات مدارس شروع و تقریبا وقت ما باز میشه. این دماوند که حسابی انرژی ما رو گرفته.. بچه ها که اکثرا درس نمیخونند. از حدود ۱۵۰ دانش آموزی که اونجا دارم، شاید میشه گفت ۴۰ نفر برای درس وقت میگذارند.. من حدس میزنم که دانش آموزان من کمتر از ۵۰ درصد قبولی داشته باشند. وضعیت آموزشی خیلی افتضاحه. دانش آموزان به زور معلم و با نمرات ناحق سالهای گذشته را گذر کرده اند و پا به دبیرستان گذاشته اند..

این چند وقته هم که فوتبال مملکت ما، حسابی رو اعصاب ما رژه رفته. اون از وضعیت تیم ملی و حواشی های به وجود آمده، این هم از بد شانسی های استقلال ننه مرده. همیشه همین بوده. آخر فصل همه چیز رو واگذار میکنه و گند میزنه به همه چیز.. اظهار نظر امیر قلعه نوعی در مورد ناکامی های جام باشگاه ها هم جالبه؛ ایشون میفرمایند دلیل شکستهای استقلال این بوده که این تیم چند سال از آسیا دور بوده.. انگار سپاهان و پرسپولیس ۶ ماه یک بار در آسیا بازی میکنند…

بازار انتخابات هم در حال داغ شدن است. از دوستان دور و نزدیک خواهش میکنم که خود را آلوده بازیهای انتخابات نکنند و دین خود را به دنیای دیگران نفروشند.

پنجشنبه ظهر بعد از اینکه کلاس درسم در دماوند تمام شد، از همانجا رفتم به سمت شاهرود برای شرکت در اردوی دانش آموزان دوره ۲۵ مدرسه علامه حلی. اردوی نسبتا خوبی بود و کمی تا قسمتی خوش گذشت. ولی نکته ای که باعث شد مذاق ما تلخ شود، جریمه هایی بود که توسط مأمورین زحمتکش راهنمایی و رانندگی حواله ما شد. در طول این مسیر ۳ ساعته، ۳ بار جریمه شدم به مبلغ هفتاد هزار تومان. یک بار به علت سبقت و دو بار به علت سرعت..

راستی، سال نو مبارک///


Notice: link_pages is deprecated since version 2.1.0! Use wp_link_pages() instead. in /home/webmath/public_html/shahne.com/weblog/wp-includes/functions.php on line 3888

۱۹نظر

 1. تو هر چی جریمه شی، حقته!

  محسن

 2. ما هم برای مادر کامپیوترتان دعا می کنیم.
  سلام
  چه عجب!

  مجتبی

 3. فوتبال و انتخاباتو خوب اومدی
  ولی جریمه رو منم فکر می کنم حقته!

  جلیل

 4. آن مرد می آید….
  تا نامردان رنگ ببازند

  حمیدرضا

 5. کاظم جون
  بی شعر یا با شعر، خیلی مخلصتیم….

  رندبازاري

 6. راستی،دقت کردی حقوق ۲ ماه دماوندتو باید بدی واسه ۳تا جریمه؟

  جلیل

 7. سلام
  اولا که برای ابزار و آلاتتون متاسفم!! و دعا می کنم که مشکل فنی شون زودتر حل بشه
  ثانیا دنیای دیگران نیست و دنیای خودمونه! و سیاست اونا عین دیانت ماست! پس بهتره مواظب باشیم ۴ سال دیگه هم کلاه سرمون نره!!
  در مورد جریمه ها هم فقط میتونم همینو بگم که من با نشون دادن عکس نیروی دریاییم تونستم از شدت جرایم کم کنم و جریمه ۳۰ تومنی رو بکنم ۷ تومن!!
  تو هم باید سعیتو می کردی!
  یا حق!

  آرش طباطبائي

 8. خب ما وقتی خیلی تأخیر داشته باشیم جریان رو با آرزوی خوب و اینا برای سال جدید ختم میکنیم؛ سالی که با امروز یک دوازدهم‏ش رفته!

  بعدم اینکه البته ما هم توصیه میکنیم که کسی خود را “آلوده” بازیهای انتخابات نکند و دین خود را به هیچ چیز نفروشند اما دِین و مسئولیت و حقی که بر گردنش است را هم فراموش نکند!

  یا حق!

  نگارنده

 9. راستی من که زیاد اهل فوتبال نیستم اما اگه درست بگم همین سالهای اخیر بود که استقلال به خاطر اینکه مدارک رو دیر به فدراسیون فوتبال آسیا فرستاد از جام باشگاه های آسیا حذف شد.
  گمونم اون موقع همین جناب قلعه نوعی مربی بود!
  (اینا تو ذهنم بود، حوصله‏ نداشتم سرچ کنم و تأییدش رو چک کنم، پس اگه غلط بود، بی خیال! اما اگه درست باشه باید این رو هم به قلعه نوعی گوشزد شد!)

  نگارنده

 10. سلام.
  ما هم سال نو رو بهتون تبریک میگیم با تأخیرات.
  یا علی

  مقداد

 11. سلام
  انگار حرف آخرم تو رانندگی شما میزنید…

  آدل هوگو

 12. akhavi ghadre jarimehat ro bedoon. inja sorate mojaz 25 mile/hr bood ma 30 ta raftim 109 dollar jarimeh shodim! ba 4 ta pointe manfi!

  ehsan

 13. khob chera sebghat migirin ya ba sorat mirin?!! raayat konin khob! vase salamatye khodetun va digarane in ghavanin!

  atefeh

 14. آقا سلام 🙂
  سال نو شما هم مبارک.
  ما همدیگرو نمیشناسیم. اینکه این مطلب رو مینویسم، برای اینه که دارم سعی میکنم یه دوست دوران دبیرستانم رو پیدا کنم. اسمش شکیب طاهریه. تو نت اسمش رو وارد کردم و دیدم که صفحه شما باز شد که یه دفعه تو سال ۸۶ رفتین ویلای شکیب. میخواستم خواهش کنم اگه این دو نفر یکی هستن، کمکم کنین تا بتونم باهاش تماس بگیرم. الآن باید حدود ۲۵ سالش باشه.
  خیلی ممنونم

  رضا لطفعلیان

 15. سلام حاج کاظم؛
  عیدت مبارک با همون قدر تاخیر
  جهادی جات خالی بود؛ همه به جای تو به IQ من گیر می دادن!
  خیلی هم خودتو اذیت نکن فقط کاری نکن که ماشین رو بخوابونن که اون موقع اگه حاجی شاکی بشه نمیشه کاریش کرد.

  علی

 16. اوس کاظم
  عیدت مبارک، یه کاری برا ما بکن، یه وثیقه‌ای یه توصیه‌ای….

  رند زنداني

 17. هیچ‌ ضدحالی٬ضدحال‌تر از تبریک گفتن سال نو اونم اواخر فروردین نیست!
  برای باخت‌های فوتبالی متاسفم٬ برای جریمه‌ها متاسف‌تر و برای دانش‌آموزانتان متاسف‌تر‌تر.
  این‌جا چرا همه‌ی خبرها تاسف‌انگیزباره؟

  مترسک

 18. چرا به من می‌گی؟ به مشتری ثابتش بگو!

  رند زنداني

 19. salam dear kazem i becane to know your email by yahoo .search engine i am a shia girl 25 married live in karachi paskistan wanna a real freind to discuss with him about general knowledge and imamat
  whould you like to be my freind please

  zobideh

نظر دهيد