بسم الله

جمعه ۴ مرداد ۸۷

امروز جمعه است. اصولا در پادگان آموزشی، پنجشنبه و جمعه خیلی دیر می‌گذرد. چون سربازان از ظهر پنجشنبه بیکار می‌شوند تا صبح شنبه و چون کاری برای انجام نیست حوصله آدم سر می‌رود. چند روز پیش فرمانده پادگان از پادگان رفت و ظاهرا به شهر همدان منتقل شده. یعنی پادگان فعلا فرمانده ندارد. فرمانده گردان ما هم که من به تازگی رابطه خوبی با وی برقرار کرده بودم، به علت بازنشسته شدن فرمانده گردان دوم، به آن گردان منتقل شد و فرمانده گردان چهارم را فرمانده گردان ما قرار دادند. فرمانده گروهان هم که چند روزی است به مأموریت رفته و به گروهان خیلی خوش می‌گذرد. مربی تاکتیک هم که از سخت‌ترین درس‌هاست، به مسابقات تکواندو کشوری رفته و کلاس‌های وی هم هر جلسه یک مربی جدید برگزار می‌شود. تاکتیک درسی است که کارهای عملی رزمایش در آن کار می‌شود. دید در شب، تخمین مسافت، آتش و حرکت، سینه خیز، آموزش ایست و بازرسی، جهت یابی در شب و …

خلاصه اینکه اینجا برای خودمان حسابی خوش می‌گذرانیم. حسین که ظاهرا هشت کیلو چاق‌تر شده…!

در دوره قبل، نمایشگاهی در پادگان تشکیل شده که مربوط به جنگ و دفاع مقدس است. یک چیز تو مایه‌های همان نمایشگاه هفته شهدای دبیرستان مفید. من اجازه دارم که به کلاس‌ها نروم و در نمایشگاه مشغول باشم تا کمبودهای آن را بر طرف کنیم و دستی به آن بکشیم. در نگاه اول احساس کردم یک مفیدی این نمایشگاه را علم کرده. چون ایده‌ها، برگرفته شده از نمایشگاه مدرسه هستند..


Notice: link_pages is deprecated since version 2.1.0! Use wp_link_pages() instead. in /home/webmath/public_html/shahne.com/weblog/wp-includes/functions.php on line 3888

۷نظر

 1. سلام
  تاکتیک ؟ پس چرا ما نداشتیم ؟!! چرا اینقدر سربازی رفتن تو با ما فرق دارد! اگر تو آموزشی بودی ما کجا بودیم و اگر ما آموزشی بودیم شما کجا بودید؟
  در مورد نمایشگاه هم فکر کنم در پست بعد معلوم بشود چه خبر بوده! به جای آنکه تو به سر و گوشش دستی بکشی ….. !!!!!
  یا حق!

  آرش طباطبائي

 2. اینقدر با جزییات این خاطرات دو ماه آموزشی رو می‌نویسی که آدم تصور می‌کنه این آموزشی هیچ پایانی نداره و یا لااقل چندین سال طول خواهد کشید. (الان اینی که نوشتم تعریف بودها)

  ehsan

 3. همش به دلیل ۳ و ۴ مرداد است، اگر خلایق می دانستند ۳ و ۴ مرداد چه روزهای مبارکی هستند این دو روز را تعطیل و به جشن و پایکوبی (البته در حد مجاز) می پرداختند!!!
  تازه کجاش رو دیدی، هر جا یه تحولی ایجاد شده یا متحول کننده مفیدی بوده یا از مدارس هم خانواده مفید و یا به خانواده مفید ارادت داشته!

  یا علی

  علي

 4. پس اگه مثل هفته شهدای مدرسه باشه یکی دو سال دیگه تعطیله!
  ولی فکر کنم پیچوندن را به تمام معنا اونجا اجرا کردی.

  علی

 5. پنج‌شنبه جمعه‌ها همیشه همین‌جوریه.
  [حتمن باید یه چیزی بگم دیگه!]

  پری‌سا

 6. دقیق!

  مجتبی

 7. کدوم مدرسه؟ شما کجا درس خوندید؟ ما هم مدرسه ای بودیم که نمایشگاه توش ببرپا میشد. ما همدیگه رو یه جایی ندیدیم؟!

  محمد امين

نظر دهيد