بسم الله

چه می‌شود که سیاست‌ها تغییر می‌کند؟ چرا باید از ابتدا دقیق برنامه‌ریزی نشود که نیاز باشد سیاست‌ها تغییر کند؟ سیاست‌های آینده صدا و سیما به چه گونه‌ای است؟ آیا با رفتن ضرغامی هم باز این سیر صعودی ادامه پیدا خواهد کرد؟

جدیدا تلویزیون خانم‌هایی را نشان می‌دهد که اگر آنها را در سال‌هایی نه چندان دور نشان می‌داد، حکم اعدام شخص خاطی را صادر می‌کردند. اگر بخواهند درباره مسائل ملی و مسائل مربوط به انقلاب از کسی مصاحبه کنند، حتما با خانمی این کار را می‌کنند که موهایش در فرق سرش است و تا حدی هم آرایش کرده است. خانمی را نشان می‌دهند که برای تبلیغ انتخابات، انگشت خود را در استامپ زده، جلوی دوربین نشان می‌دهد.

فیلم‌های سینمایی از تلویزیون پخش می‌شود که تماشای آن در سینما هم قابل تحمل نیست..

به کجا چنین شتابان…


Notice: link_pages is deprecated since version 2.1.0! Use wp_link_pages() instead. in /home/webmath/public_html/shahne.com/weblog/wp-includes/functions.php on line 3888

۲۱نظر

 1. ” حتما با خانمی این کار را می‌کنند که موهایش در فرق سرش است ” یعنی بقیه خانم ها موهاشون در قسمت پیشانی یا پس گردن است؟
  😀

  محسن 3 ساله از چین

 2. سلام
  با توجه به مطالبی که در مورد این خانم ها گفتی من نفهمیدم که کدام سیر و یا سیر چه چیزی صعودی است ؟
  یا حق!

  آرش طباطبائي

 3. البته!

  مجتبی

 4. چه بسا!!!

  صالح

 5. نگران نباش..بذار دور دوم انتخابات تموم بشه ، خودش درست میشه…

  محمدحسین

 6. پیش به سوی جهانی شدن!
  البته به همان روش که بقیه جهانی شدن!
  خانم ها و سینما!!!

  پری سا

 7. چیارو چرا پاک کردم؟ پ.ن؟؟؟؟ این چیه؟

  پری سا

 8. اها فهمیدم…منظورتون پیوست هاست احتمالا… از این کارا زیاد می کنم… البته نمی دونم شما تو چه مرحله ای دیدنشون…چون خود همونا رو چهار بار ویرایش کردم…اینم شیوه ی ضایع وبلاگ نویسی هستش که اول مطلب رو می فرستم بعد ویرایش می کنم! و البته با کمال خوش خیالی فکر میکنم کسی ندیده!!!

  پری سا

 9. سلام به همه
  اگر یک نفر نوشته تو رو بهم نشون میداد و نمی گفت نویسندش کیه، حاضر بودم قسم بخورم که این نوشته متعلق به یک خانمه. این خاصیت خانمهاست که جزئیات رو خیلی خوب و با دقت میبینند اما معمولا در دیدن ارتباطات یک مجموعه یک پارچه که شامل قسمتهای زیاده مشکل دارند. بالعکس این قضیه هم در مورد مردان صادقه.
  از این مسئله که تو از دیدن این قضیه داری تعجب میکنی میشه فهمید که به بقیه قضایای دور و برت زیاد توجهی نمیکنی. مثلا تلوزیون رو تو محرم سالی که ما پیش دانشگاهی یا شاید هم سال سوم بودیم، یادت میاد. حتی می تونی به موضوعات خارج از صدا و سیما هم توجهی بکنی.
  کلا در بسیاری از موارد تنها “دیانت ما عین سیاست ماست” و قسمت بعدیش که میدونید چیه صادق نیست.

  محمد

 10. من متوجه نشدم. تو الان مخالف نشون دادن یک چنین صحنه‌هایی هستی یا اینکه کلا داری اوضاع و شرایط صدا و سیما رو تحلیل می‌کنی.

  احسان

 11. سلام حاجی . صد بار بهت گفتم این خون پاکتو کثیف نکن . بذار خودشون برا خودشون حال کنن ، صفا کنن . شما منتظر نتایج کنکور باش برادر . یا حق !!

  آقا سجاد

 12. کاظم جان الان وقتشه که راجع به تغییر وزرا نظر خودتو به جهانیان اعلام کنی

  ميرهادي

 13. قبلا فقط خانم چادری نشان می دادند. حالا فقط بد حجاب !
  افراط و تفریط !
  غافل از اینکه خیرالامور اوسطها…

  At

 14. افراط همیشه همه‌جا هست. حتی توی جمع خودمون

  محمد امين

 15. لینکمان را تعویض بنمایید ، چند گاهی است ناممام را تغییر داده ایم

  آقا سجاد

 16. اسم این موضوعت با اسم وبلاگ من یکی شده
  هر دو هم به نظرم با یک منظور از این اسم استفاده کردیم….
  به کجا چنین شتابان

  مهدی

 17. اینکه از تغییر سیاست ها و عدم برنامه ریزی اولیه گفتید که چیز تازه ای نیست، مختصّ صدا و سیما هم نیست؛ اما درمورد روندی که صدا و سیما در پیش گرفته چی بگم؟! یادمه که وقتی ما بچه بودیم تمام دختربچه‏هایی که تو تلویزیون نشون میدادن با روسری یا حتی چادر بودن وهیچ تار مویی از روسری‏شون بیرون نبود اما الان بچه مدرسه‏ای‏هاش هم خیلی راحت و حداکثر با یه دستمال سر تو سریالها و برنامه‏ها ظاهر میشن! بماند که گاهی در آگهی های بازرگانی چه چیزها که پخش نمیشه! تازه بدتر از این‏ها، برنامه هاشونه، از کل برنامه‏ها از چند تاشون پیام درست و حسابی دریافت میشه کرد یا چندتاشون به وظیفه‏ی فرهنگ سازیشون به درستی میپردازن وَوَوَ… !!!؟؟؟
  والبته به نظر من تو گذشته هم روندی که طی میکرده اصلاً قابل دفاع نیست.

  یاد این دعا افتادم که می‏گفت “خدایا؛ یا ما رو در راه راست قرار بده یا راه راست رو به سمت ما کج کن”… شاید اگه شامل قسمت دوم بشیم جواب سؤالتون به سرانجام(جایِ) خوبی ختم شه D: (-;

  حق نگهدار.

  نگارنده

 18. با توجه به پاسخی که به من در آخرین پستم دادی بهتر بهت بگم خیلی اعتماد به نفس داری ولی بهتره کمی فروتن و افتاده باشی اینهمه غرور … حلوات رو تبدیل به سرکه خواهد کرد

  مهدی

 19. سلام. اون روز دو تا از بچه‌ها اومده بودن می‌پرسیدن آقای مقدم و زارع چی کاره هستن.
  ظاهرا داشتید خونه معامله می‌کردید.
  جلو بچه‌ها یه کمی رعایت کنید دیگه !

  محمد امين

 20. … فکر کنم که اخیراً زیادی داری فکر می کنی! حالا اگه دلت می خواد فکر کن ولی اگه زیادی فکر کنی فکر نباید زیاد سخت بگیری. زیاد سخت می گیری! … رسم دنیا همینه

  علی

 21. سلام
  تبریک میگم مطالب جالب بودند

  راوی

نظر دهيد